OKNA PLASTIKOWE KBE
SYSTEM 76 MD

Cel, jakim jest oszczędzanie na kosztach energii i ogrzewania, jeszcze nigdy nie był tak prosty i komfortowy jak z KBE 76 MD. Nowa generacja okien umożliwia osadzenie potrójnego pakietu szybowego oraz szyb specjalnych o grubości do 48 mm. Innymi słowy: przez duże powierzchnie przeszkleń energia grzewcza prawie nie ucieka, a niska szerokość widoczna profili PVC sprawia, że do naszego pomieszczenia dostaje się jeszcze więcej promieni słonecznych.

Cechy systemu

  • KBE 76 AD osiąga już w przypadku standardowego okna znakomity współczynnik izolacyjności cieplnej Uf = 1,0 W/(m2K).
  • Komory profila - skonstruowane według nowoczesnych rozwiązań technologicznych - wpływają na lepszą izolacyjność termiczną i akustyczną oraz optymalną stabilność konstrukcji wraz z wysoką nośnością przy zastosowaniu ciężkich szyb.
  • Montaż okien może się odbywać z zastosowaniem dybli montażowych przez stal, poprzez klasyczne kotwy montażowe lub przez specjalne komory na dyble w tworzywie sztucznym PVC. Montaż jest szybki, czysty i pewny!
  • Umieszczone centralnie wzmocnienie stalowe gwarantuje najwyższą stabilność i statykę konstrukcji okiennej.
  • KBE 76 MD to również indywidualne rozwiązania w zakresie technik uszlachetniania powierzchni zewnętrznej profili - począwszy od okleiny dekor o strukturze drewnopodobnej lub jednolitej, aż po system innowacyjnych nakładek aluminiowych w szerokiej palecie kolorów.

ulotka

ulotka ulotka

profil

profil profil

Kontakt

formularz kontaktowy