OKNA PLASTIKOWE VEKA
SYSTEM 76 MD

VEKA softline 76 to system o głębokości zabudowy 76 mm wraz z wielokomorową konstrukcją ramy  i skrzydła. System ten pozwala na osiągnięcie doskonałych wyników izolacyjności termicznej całego okna absolutnie spełniające obecne i przyszłe wymagania.

Stworzony  w najwyższym standardzie RAL A ma doskonałe parametry mechaniczne i termiczne. Wraz z odpowiednio dobranym pakietem szyb zespolonych oraz okuciami daje moliwość zbudowania energooszczędnego okna o zwięksonej odporności na włamania.

Dodatkowo opcjonalnie w systemie tym istnieje możliwość zastosowania trzeciej środkowej uszczelki trwale zamocowanej w ramie. Układ trzech uszczelek zapewnia doskonałą izolację i ochronę przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi takimi jak temperatura czy hałas.

Cechy systemu

  • Wysoka efektywność termiczna okna umożliwia uzyskanie parametrów okna energooszczędnego 0,82 W/(m²K)
  • Profile wykonane w najwyższym standardzie grubości ścianki RAL A
  • Wysokiej jakośći układ uszczelek zewnętrznych zapewnia dobrą izolację cieplną i akustyczną
  • Dodatkowa uszczelka środkowa w systemie MD zapewnia doskonalszą izolację i ochronę przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi takimi jak temperatura i hałas
  • Sofline 76 posiada listwy przyszybowe o wysokości 25 mm zapewniające głębsze osadzenie szyby zespolonej w skrzydle co ogranicza skraplanie pary wodnej i utrudnia sforsowanie okna przez niepożądane osoby
  • W kolorach szarych istnieje możliwość zastosowania szarego rdzenia oklejonego profilu,  co podnosi estetykę gotowego okna na poziom niedostępny dla konkurencji.

ulotka

ulotka ulotka

Kontakt

formularz kontaktowy